Svítání, z.s. Středisko hiporehabilitace v jízdárně EKOFARMA Tanvald, Polní 644

I v tomto roce jsme byli zařazeni do projektu skupiny ČEZ EPP Pomáhej pohybem. Pokud vyrážíte pěšky, na kole, na in-line bruslích, běháte, stáhněte si (pokud ji už nemáte) aplikaci, sbírejte body a ty pak můžete přidělit projektu, který se Vám bude nejvíc líbit.

Cíl, vypsaný pro náš projekt hiporehabilitace s názvem "Jezdíme na koni" byl díky Vám dosažený již během prvních dní po zveřejnění a přesunul se v aplikaci do kategorie Ukončené projekty. Máme velkou radost a chceme ji předat dál. Prosíme, podpořte svými body i splnění cílů dalších projektů.

Jsme velkými fanoušky aplikace EPP! Je to skvělý nástroj přímé podpory lidí projektům neziskových organizací, škol nebo obcí. Zároveň si u nás našel místo jako měřič našich sportovních výkonů. Zapínáme ho i při hiporehabilitaci a nevěřili byste, kolik toho kolegyně při terapiích nachodí.

Velmi si vážíme podpory všech, kteří se do projektu EPP Pomáhej pohybem zapojují a přidělují svoje body na všechny zařazené činnosti a organizace!

Děkujeme!

Termíny intenzivní týdenní hipoterapie 2018

Termíny intenzivní týdenní hipoterapie 2. pololetí 2018:
27. 8. - 2. 9.
10. - 16. 9.

Intenzivní hipoterapie je vhodná i pro nové klienty, kteří se dosud hipoterapie Svítání neúčastní. Terapie probíhá po dobu 7 dní od pondělí do neděle v předem domluvených časovkách.
Více informací o intenzivní hipoterapii naleznete zde.

Pro přihlášení použijte formulář přihlášky zde.

Případné dotazy zašlete emailem na svitani@svitani-hiporehabilitace.cz.

Přihláška hipoterapie 2018

Celoroční otevřené přihlášky na ambulantní hipoterapii a hry s koňmi v roce 2018

Pravidelný provoz pravidelné ambulantní hipoterapie, individuálních aktivit dětí Hry s koňmi a oblíbeného odpoledního kroužku Hry s koňmi probíhá po celý rok v pravidelné provozní době pondělí-pátek 9:00 – 17:00.

Termín skupinového kroužku Hry s koňmi je středa odpoledne a pátek dopoledne a odpoledne.

Přihlásit se a zahájit docházku do hipoterapie nebo do kroužku Her s koňmi lze kdykoli během celého roku.
Pro přihlášení použijte registrační formulář. Případné dotazy zašlete emailem na svitani@svitani-hiporehabilitace.cz.