Svítání, z.s. Středisko hiporehabilitace v jízdárně EKOFARMA Tanvald, Polní 644

Zimní dovolená 2019 Nabídka (nejen) pro lyžaře

Pro návštěvníky hor a lyžaře, kteří tráví zimní dovolenou v okolí areálu Tanvaldský Špičák a v Jizerských horách jsme připravili speciální nabídku krátkých programů pro děti.

Pokud Vaše děti na společné dovolené nebaví každý den lyžovat, pokud chcete vyrazit  na sjezdovku bez dětí, můžete je přivést k nám. V areálu jízdárny pro děti připravíme pestrý program. Vzhledem k ročnímu období a venkovním aktivitám doporučujeme rozsah 1 - 2 hodin.

Termín si lze domluvit na telefonu 739 428 328 a to až do 15. 4. 2019, vždy v čase od pondělí do pátku od 9:00 do 16:00 hodin.

Ježdění, hry s koňmi a na sněhu, v případě nepříznivých podmínek v kryté hale.

Kroužek Hry s koňmi

2. pololetí školního roku pro nové zájemce!

Pravidelný kroužek pro děti od 3 do 14 let Hry s koňmi. Právě otevíráme novým zájemcům na druhé pololetí školního roku, od února do června. Scházíme se vždy ve středu a v pátek odpoledne od 14:00 do 16:00 hodin.
Cena: 4.800 Kč
Náplň: péče o koně, základy komunikace s koněm, ježdění na koni, co se děje ve stáji, co potřebují, co koně mají rádi a co naopak, jak se ohleduplně chovat k přírodě a zvířatům, hry a sportovní aktivity v přírodě, poznání, pohyb, výtvarno a řada dalšího 🙂

Stačí vyplnit přihlášku a začít můžete hned. Nebo nás kontaktujte telefonicky na čísle 735 221 859.

Přihláška do kroužku zde

Celoroční otevřené přihlášky na ambulantní hipoterapii a hry s koňmi

Provoz od jara do zimy 🙂 od jara do jara!

Přihlásit se a zahájit docházku do hipoterapie nebo do kroužku Her s koňmi lze kdykoli během celého roku. Podmínky pro celoroční provoz ve venkovní jízdárně i v kryté hale.

 Pravidelný provoz pravidelné ambulantní hipoterapie, individuálních aktivit dětí Hry s koňmi a oblíbeného odpoledního kroužku Hry s koňmi probíhá po celý rok v pravidelné provozní době pondělí-pátek 8:30 – 16:00.

Termín skupinového kroužku Hry s koňmi je středa odpoledne a pátek odpoledne vždy od 14:00 do 16:00.

Pro přihlášení použijte registrační formulář. Případné dotazy zašlete emailem na svitani@svitani-hiporehabilitace.cz.

Nadace ČEZ Pomáhej pohybem

I v tomto roce jsme byli zařazeni do projektu skupiny ČEZ EPP Pomáhej pohybem. Pokud vyrážíte pěšky, na kole, na lyžích, na bruslích, běháte, stáhněte si (pokud ji už nemáte) aplikaci, sbírejte body a ty pak můžete přidělit projektu, který se Vám bude nejvíc líbit.

Cíl, vypsaný pro náš projekt hiporehabilitace s názvem "Jezdíme na koni" byl díky Vám dosažený již během prvních dní po zveřejnění a přesunul se v aplikaci do kategorie Ukončené projekty. Máme velkou radost a chceme ji předat dál. Prosíme, podpořte svými body i splnění cílů dalších projektů.

Jsme velkými fanoušky aplikace EPP! Je to skvělý nástroj přímé podpory lidí projektům neziskových organizací, škol nebo obcí. Zároveň si u nás našel místo jako měřič našich sportovních výkonů. Zapínáme ho i při hiporehabilitaci a nevěřili byste, kolik toho kolegyně při terapiích nachodí.

Velmi si vážíme podpory všech, kteří se do projektu EPP Pomáhej pohybem zapojují a přidělují svoje body na všechny zařazené činnosti a organizace!

Děkujeme!

Přidali jsme se do projektu GIVT!
Příspěvky na činnost organizací, které pomáhají.

Jsme na GIVT.cz

Podpořte nás, když nakupujete! Nejen z Vašich vánočních nákupů, ale kdykoli nakupujete na e-shopu.

Pokud nakupujete na internetu – od špendlíku po lokomotivu 🙂 oblečení, zdravé mlsání, knihy, kosmetiku, potřeby do domácnosti, pro svoje domácí mazlíčky, dovolenou a nebo si objednáváte jídlo domů – můžete nám pomoci.

Uděláte to takto:

  • Před nákupem půjdete na www.givt.cz
  • Vyberete naši organizaci a e-shop na kterém chcete nakoupit
  • Nakoupíte, jak jste zvyklí

To je celé. Nestojí vás to ani korunu navíc a my dostaneme část peněz z ceny nákupu.

Nakupovat se dá i anonymně, takže pokud nechcete, nemusíte se nikam registrovat. A můžete o této možnosti říci i svým přátelům 🙂

Takto získané peníze pro Svítání jdou na provoz hiporehabilitace - ustájení koní, péči o koně (veterinární služby a péči o kopyta) a jezdecké pomůcky.

Děkujeme, že na nás myslíte a pomáháte nám!

Chci podpořit Svítání