Svítání, z.s. Středisko hiporehabilitace v jízdárně EKOFARMA Tanvald, Polní 644

Nový ceník služeb hiporehabilitace od 1. února 2019

Do 31. 1. 2019 nabízíme hiporehabilitaci ještě za původní ceny (250 Kč/lekce 20 minut).

Přidali jsme se do projektu GIVT!
Příspěvky na činnost organizací, které pomáhají.

Jsme na GIVT.cz

Podpořte nás, když nakupujete! Nejen z Vašich vánočních nákupů, ale kdykoli nakupujete na e-shopu.

Pokud nakupujete na internetu – od špendlíku po lokomotivu 🙂 oblečení, zdravé mlsání, knihy, kosmetiku, potřeby do domácnosti, pro svoje domácí mazlíčky, dovolenou a nebo si objednáváte jídlo domů – můžete nám pomoci.

Uděláte to takto:

  • Před nákupem půjdete na www.givt.cz
  • Vyberete naši organizaci a e-shop na kterém chcete nakoupit
  • Nakoupíte, jak jste zvyklí

To je celé. Nestojí vás to ani korunu navíc a my dostaneme část peněz z ceny nákupu.

Nakupovat se dá i anonymně, takže pokud nechcete, nemusíte se nikam registrovat. A můžete o této možnosti říci i svým přátelům 🙂

Takto získané peníze pro Svítání jdou na provoz hiporehabilitace - ustájení koní, péči o koně (veterinární služby a péči o kopyta) a jezdecké pomůcky.

Děkujeme, že na nás myslíte a pomáháte nám!

Chci podpořit Svítání

Celoroční otevřené přihlášky na ambulantní hipoterapii a hry s koňmi

Provoz od jara do zimy 🙂 od jara do jara!

Přihlásit se a zahájit docházku do hipoterapie nebo do kroužku Her s koňmi lze kdykoli během celého roku. Podmínky pro celoroční provoz ve venkovní jízdárně i v kryté hale.

 Pravidelný provoz pravidelné ambulantní hipoterapie, individuálních aktivit dětí Hry s koňmi a oblíbeného odpoledního kroužku Hry s koňmi probíhá po celý rok v pravidelné provozní době pondělí-pátek 8:30 – 16:00.

Termín skupinového kroužku Hry s koňmi je středa odpoledne a pátek odpoledne vždy od 14:00 do 16:00.

Pro přihlášení použijte registrační formulář. Případné dotazy zašlete emailem na svitani@svitani-hiporehabilitace.cz.

Nadace ČEZ Pomáhej pohybem

I v tomto roce jsme byli zařazeni do projektu skupiny ČEZ EPP Pomáhej pohybem. Pokud vyrážíte pěšky, na kole, na lyžích, na bruslích, běháte, stáhněte si (pokud ji už nemáte) aplikaci, sbírejte body a ty pak můžete přidělit projektu, který se Vám bude nejvíc líbit.

Cíl, vypsaný pro náš projekt hiporehabilitace s názvem "Jezdíme na koni" byl díky Vám dosažený již během prvních dní po zveřejnění a přesunul se v aplikaci do kategorie Ukončené projekty. Máme velkou radost a chceme ji předat dál. Prosíme, podpořte svými body i splnění cílů dalších projektů.

Jsme velkými fanoušky aplikace EPP! Je to skvělý nástroj přímé podpory lidí projektům neziskových organizací, škol nebo obcí. Zároveň si u nás našel místo jako měřič našich sportovních výkonů. Zapínáme ho i při hiporehabilitaci a nevěřili byste, kolik toho kolegyně při terapiích nachodí.

Velmi si vážíme podpory všech, kteří se do projektu EPP Pomáhej pohybem zapojují a přidělují svoje body na všechny zařazené činnosti a organizace!

Děkujeme!